Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
25.02.2011 16:32 - Паркиране по тротоар на бул."Царица Йоана"- защо?!
Автор: pepybg Категория: Регионални   
Прочетен: 2069 Коментари: 0 Гласове:
1



Автор:PetrovD


image


"Бихте ли постановили проверка, защо тротоарът на ъгъла на бул." Царица Йоана" и бул. "Дж. Неру" е скосен и от кого ! И защо близо две години, десеткки автомобили паркират по тротоара пред тази бизнес сграда, нарушавайки всички възможни правила за движение по пътищата."


Отговор на РИ "Люлин"
stela

"Уважаеми Господине, при извършени проверки от РИ "Люлин" се съставиха констативни протоколи, като се наложиха глоби по квитанции на водачите на неправилно паркираните автомобили.
Уверяваме Ви, че проверките ще продължат до отстраняване на нарушението!

Благодаря за сигнала! За контакти 02/925-15-81 РИ "Люлин"
Поздрави!"

(публикува се без редакторска намеса)
Сигнала е подаден на форума на Столичен Инспекторат.

И едно допълнение.Не е ясно, какви проверки и протоколи са съставяли от РИ "Люлин", но там проблема с неправилното паркиране си остава.Това означава, че някой лъже!
Не говорим изобщо за продължаване на проверките.Резултат изобщо няма.
Интересно дали някой от РИ "Люлин" и по точно човека направил тези проверки (проформа), ако въобще ги е направил има чест и достойнство за да подаде оставката, като преди това се извини за подвеждаща информация?
Обзалагам се, че няма да се намери такъв!!!

 



Гласувай:
1
0



Няма коментари
Търсене

За този блог
Автор: pepybg
Категория: Регионални
Прочетен: 262950
Постинги: 147
Коментари: 83
Гласове: 227