Постинг
29.05.2011 12:12 -
Мястото е ул. "Ворино", в участъка успореден на ул. "Битоля", зад бл. 63.
Автор: pepybg
Категория: Регионални
Прочетен: 2962 Коментари: 0 Гласове:
Последна промяна: 30.05.2011 09:08
Прочетен: 2962 Коментари: 0 Гласове:
2
Последна промяна: 30.05.2011 09:08
Зад блока има нещо като градинка, с някакви плахи опити за поникване на трева и детска площадка. Естествено, част от градинката (голяма част) е превърната в паркинг.
За служителите на Столичен Инспекторат, място е показано на картата, а именно ул. "Ворино" в участъка успореден на ул. "Битоля", зад бл. 63.
Не само това, но някои по-предвидливи живущи са заградили част от градинката с вериги, за да могат необезпокоявани да паркират колите си в тревата.
За да завърши подобаващо публикацията, нека за кой ли път да поискаме оставката на началника на Столичния Инспектоат, инж.Веска Георгиева.Нахалството и арогантността на тази жена са безгранични!
Сигнала е публикуван и на форума на Столичен Инспекторат.Учудващо бързо се получи отговор!
Автор на снимките:juliang
Отговор:
"Здравейте.
Във връзка с Вашия сигнал, служители на районен инспекторат "Красно село" извършиха проверка на място по компетентност и установиха, че жалбата Ви е основателна.
Относно предприетите от нас действия Ви уведомяваме следното:
На водачите на МПС, паркирали неправилно върху зелените площи са съставени Констативни протоколи на основание на чл. 36, ал. 2, т. 5 от Наредбата за изграждане и поддържане на зелената система на Столична община и са им наложени санкции.
Няколко автомобила бяха принудително преместени на специализиран паркинг, като на водачите на тези МПС са съставени актове за установяване на административно нарушение.
Задействана е процедура по установяване и санкциониране на нарушителите, поставили колчетата и веригите с катинари, като последните ще бъдат подадени за премахване от "Център за Градска мобилност" ЕООД.
Районен инспекторат "Красно село" ще продължава да извършва превантивен, текущ и последващ контрол по поставените от Вас проблеми и ще предприема необходимите действия по санкциониране на нарушителите.
Благодарим Ви за сигнала и изразената гражданска позиция!
Поздрави,
РИ "Красно село"
..."
Публикува се без редакторска намеса.
За служителите на Столичен Инспекторат, място е показано на картата, а именно ул. "Ворино" в участъка успореден на ул. "Битоля", зад бл. 63.
Не само това, но някои по-предвидливи живущи са заградили част от градинката с вериги, за да могат необезпокоявани да паркират колите си в тревата.
За да завърши подобаващо публикацията, нека за кой ли път да поискаме оставката на началника на Столичния Инспектоат, инж.Веска Георгиева.Нахалството и арогантността на тази жена са безгранични!
Сигнала е публикуван и на форума на Столичен Инспекторат.Учудващо бързо се получи отговор!
Автор на снимките:juliang
Отговор:
"Здравейте.
Във връзка с Вашия сигнал, служители на районен инспекторат "Красно село" извършиха проверка на място по компетентност и установиха, че жалбата Ви е основателна.
Относно предприетите от нас действия Ви уведомяваме следното:
На водачите на МПС, паркирали неправилно върху зелените площи са съставени Констативни протоколи на основание на чл. 36, ал. 2, т. 5 от Наредбата за изграждане и поддържане на зелената система на Столична община и са им наложени санкции.
Няколко автомобила бяха принудително преместени на специализиран паркинг, като на водачите на тези МПС са съставени актове за установяване на административно нарушение.
Задействана е процедура по установяване и санкциониране на нарушителите, поставили колчетата и веригите с катинари, като последните ще бъдат подадени за премахване от "Център за Градска мобилност" ЕООД.
Районен инспекторат "Красно село" ще продължава да извършва превантивен, текущ и последващ контрол по поставените от Вас проблеми и ще предприема необходимите действия по санкциониране на нарушителите.
Благодарим Ви за сигнала и изразената гражданска позиция!
Поздрави,
РИ "Красно село"
..."
Публикува се без редакторска намеса.
Безобразия на входа на Южния парк, към б...
"Запазени" паркоместа - а дали...
ЗЛОУПОТРЕБА СЪС СЛУЖЕБНО ПОЛОЖЕНИЕ ОТ СЛ...
"Запазени" паркоместа - а дали...
ЗЛОУПОТРЕБА СЪС СЛУЖЕБНО ПОЛОЖЕНИЕ ОТ СЛ...
Няма коментари
Търсене
За този блог
Гласове: 227